Ücretsiz CAD yazılımı; PowerSHAPE-e

PowerSHAPE-e

DELCAM, PowerSHAPE CAD yazılımın internetten ücretsiz indirilebilir özel sürümü PowerSHAPE-e'yi duyurdu.

Dünyanın ilk üretimde ödemeli sistemi ile çalışacak olan dizayn yazılımı PowerSHAPE-e, içerisinde PowerSHAPE'in son sürümünde yer alan yüzey ve katı modelleme yeteneklerinin tamamını barındırmaktadır.

Çoğu bilinen ücretsiz deneme versiyonların aksine; kullanıcılar herhangi bir süre limitlemesi olmadan çalışmalarını ve projelerini defalarca kaydedebilir, sınırsız açıp sınırsız değişiklik yapabilirler. Ödeme, sadece dizayn üretime geçeceğinde söz konusu olmaktadır.

PowerSHAPE-e'nin sağlamış olduğu dizaynda serbest ol/üretimde öde sistemi ile üretim aşamasına kadar tüm dizaynları ücretsiz oluşturabilecek, değişik alternatifleri ücretsiz olarak deneyebileceksiniz. Ancak üretime karar verildiğinde, £200 dizayn başına program dışına aktarma ücreti internet üzerinden ödenecektir.

PowerSHAPE-e

Yazılım, kullanımını anlatan eğitim notları ve videoları ile birlikte gelmekte, DELCAM'ın patentli teknolojisi olan Total Modelling yaklaşımını anlatan 3 boyutlu veriler de içermektedir. Bilindiği üzere Total Modelling ile CAD model üzerine desenler, logolar ve dekoratif objeler kolayca uygulanabilir ve benzersiz tasarımlara ulaşılabilir...

Yeni PowerSHAPE-e hakkında detay bilgilere ÇAĞ CAD/CAM veya www.powershape-e.com web sitesinden ulaşabilirsiniz.


ÇAĞ CAD/CAM ÇAĞ CAD/CAM Bilgisayar Destekli Üretim San. ve Tic. Ltd. Şti.
Nurtaç Cad. 74, Kat:2 34400 Kağıthane İstanbul
Tel: (212) 294 87 15 Faks: (212) 294 87 26
www.cagcadcam.com   E-Posta: mail@cagcadcam.com

 

TurkCADCAM.net ilan servisi: www.TurkCADCAM.net/ilan

Not: Resim ve yazıları hatasız görmek için aşağıdaki sayfayı ziyaret ediniz:
http://www.turkcadcam.net/ilan/html/cagcadcam-02