3 Boyutun Ötesine Geçin
23 Aralık 2009
Divan Otel Asia
Siz Mekanik Tasarım ve İmalat Sektörü Profesyonelleri'ni, Autodesk Sayısal Modelleme Çözümleri'ni tanıtılacağımız etkinliğimize bekliyoruz.
Sayısal Modelleme ile hızlı, uygun maliyetli ürün geliştirme
Ürünlerinizi, sayısal olarak tasarlayın, görselleştirin ve analiz edin. Daha hızlı, uygun maliyetli ürün geliştirme ve tüm süreçten gelen tasarım verileri, tasarımlarınızın kalitesini artırır ve onları rekabetçi kılar.
Maliyeti düşürün ve rekabette öne geçin
Sayısal Modelleme ile ürünlerinizi geliştirmek için gerekli olabilecek fiziksel prototiplerin sayısını azaltarak zaman ve para kazanın . Bu sayede, ürünlerinizin maliyetini düşürebilir ve rekabete öne geçebilirsiniz.
Autodesk Inventor ile 3 Boyutun Ötesine, Sayısal Modellemeye Geçin
Autodesk Inventor yazılımı tek bir sayısal model oluşturulmasını sağlar. Bu sayısal model ile ürünlerinizi tasarlayabilir, görselleştirebilir ve analiz edebilirsiniz. Böylece ürün maliyetlerini düşürebilir ve pazara daha yenilikçi ürünler sunabilirsiniz.
Detaylı Program ve kayıt için lütfen tıklayınız

Autodesk ve Inventor, Autodesk Inc.'in ABD'de ve/veya diğer ülkelerde tescilli markalarıdır. Diğer tüm marka isimleri, ürün isimleri veya tescilli markalar, kendi sahiplerine aittir. Autodesk, önceden bir bildirim yapmadan, satılan ürünlerde ve ürünlerin özelliklerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir. Autodesk ve SAYISAL GRAFİK bu dokümanda olabilecek tipografik veya grafik hatalardan sorumlu değildir.
©2009 Autodesk, Inc.'in tüm hakları saklıdır. SAYISAL GRAFİK, SAYISAL GRAFİK Ltd. Şti.'nin tescilli markasıdır.

 

TurkCADCAM.net ilan servisi: www.TurkCADCAM.net/ilan

Not: Bu sayfayi hatasiz gormek icin tiklayiniz:
http://www.turkcadcam.net/ilan/html/sayisalgrafik-02