SolidWorks Toplantısı'na son 11 gün!..
Tarih: 14 Kasım 2009
Yer: Grand Cevahir Otel

SolidWorks Yazılımını Kullananlar TEKYAZ Seminerinde buluşuyor…

14 Kasım 2009 Cumartesi günü Grand Cevahir Otel'de SolidWorks kullanıcıları ve meraklıları bir araya geliyor. Türkçe ara yüzü ile ilk defa karşılacak olan seminer katılımcıları SolidWorks 2010'u yakından dinleyebilecekler.

Seminerimizde neler var?

* SolidWorks 2010 Yeniliklerini Yakından İnceleme ve Uzmanlarından Dinleme Fırsatı… Üstelik SolidWorks 2010 Artık TÜRKÇE!

* 130'dan fazla 3D Yazılımı destekleyen, Üstün MCAD Navigasyon, üst düzey konfor sağlayan, renkli LCD Ekran ve Akıllı fonksiyon tuşları ile Space Pilot Pro'lar, 3D Connection'lar sizleri bekliyor… Yakından incelemek ve kazanmak istemez misiniz?

* Seminer katılımcıları HP WorkStation (iş istasyonları) hem yakından inceleyebilecek hem de özel fiyat ve fırsatları yakalayabilecek…

* Ücretsiz Yenilikler DVD'niz… TEKYAZ uzman ve deneyimli kadrosu tarafından hazırlanan SolidWorks 2010 yenilikler DVD'si teslim edilecektir.
* Seminer Katılımcılara özel Versiyon Geçiş Kampanyaları
* Tüm katılımcılara sağlanacak sürpriz hediyeler...

Seminere yoğun ilgi!..

Seminer bilet satışları başladığından itibaren yoğun bir ilgi gören lansmanda biletler hızla tükeniyor… Biletini şimdiden al, bu fırsatı kaçırma!

Avrupa'nın en büyük balo salonundayız…

5 yıldızlı teknolojiyi 5 yıldızlı konforla buluşturan ve Avrupa'nın en büyük Balo Salonuna sahip Grand Cevahir Otel'de hem SolidWorks 2010 yeniliklerini dinleyebilecek, hem de otelin leziz mutfağının sunmuş olduğu ikramlar tadabileceksiniz…

Detaylı bilgi için tıklayınız...

Teknolojik Yazılımlar ve Makina Tic. A.Ş.
Büyükdere Cad., Stad Han No:85 Kat:6
Mecidiyeköy İstanbul
Tel: (212) 217 40 84

www.tekyaz.com


Teknolojik Yazılımlar, bir Umtaş A.Ş. kuruluşudur.

 

TurkCADCAM.net ilan servisi: www.TurkCADCAM.net/ilan

Not: Bu sayfayi hatasiz gormek icin tiklayiniz:
http://www.turkcadcam.net/ilan/html/tekyaz-04