Geri sayım sona erdi; Fuar bugün açıldı!..

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından, TİAD Takım Tezgahları Sanayici ve İşadamları Derneği ile T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın destekleri ile düzenlenen MAKTEK Avrasya 2012 Fuarı, TÜYAP FUAR VE KONGRE MERKEZİ Büyükçekmece-İstanbul'da 2-7 Ekim 2012 tarihleri arasında ziyarete açık olacak.

“Sektörün Avrasya Bölgesindeki En Büyük Buluşması” olarak nitelendirilen MAKTEK Avrasya Takım Tezgahları, Metal İşleme Makineleri, Kaynak, Kesme, Delme Teknolojileri, Kalite Kontrol ve Test Cihazları Fuarı ile ilgili olarak hedefimiz yerli ve yabancı platformlarda bilinirliği yüksek, etkili ve uluslararası bir fuara ev sahipliği yaparak Türkiye’nin makine sektörünün gücünü ve geleceğini yansıtan bir fuar gerçekleştirmektir.

2023 yılının 500 milyar Dolar’lık ihracat hedefine ulaşılmasında lokomotif sektör konumunda olan, ülkemiz ekonomisinde stratejik bir öneme sahip “Takım Tezgahları” sektörünün dünyaya duyurulmasına ve tanıtılmasına yönelik hazırlanan bu büyük organizasyona ev sahipliği yapmak bizim için memnuniyet vericidir.

Fuar kapsamı:
CAD/CAM Teknolojileri, CNC ve Universal Talaşlı İmalat Makineleri, Sac İşleme Makineleri, Kesici ve Tutucu Takımlar,Ölçü Aletleri, Kalite Kontrol Cihaz ve Ekipmanları, Kaynak Kesme Ekipmanları, Kaynak Makineleri ve Yedek Parça, Isıl İşlem Donanımları, Taşıma Sistemleri, Yağlama ve Soğutma Sistemleri, Kamu Kurumları ve Üniversiteler, İlgili Meslek Kuruluşları, Finans Kuruluşları ve Sektörel yayınlar.

E-Davetiye için tıklayınız

Tüm ilanlar için: www.TurkCADCAM.net/ilan