Ana sayfa
         
     
 İlanlar >
 İlanlar > Arşiv >
 İlanlar > Arşiv > İlan detayı:
DenkoDizayn
(26-04-2011)
Cimco Software, dünyanın en popüler CNC editör ve DNC yazılımlarını sunuyor...

Ülkemizde yaygın olarak 2,5-3 eksenli CNC dik işlem merkezleri ve 2 eksenli CNC torna tezgahları kullanılmaktadır. Bu tezgahlarda yapılan işler için kullanılan CAM programları pek çok fonksiyonel (tabi ki buna bağlı olarak oldukça pahalı) özelikleri barındırmasına rağmen çoğu özellikleri ihtiyaç duyulmadığı için kullanılmamaktadır.

CAD/CAM yazılım paketleri 6-8 bin dolardan başlayan fiyatlarla müşteriye sunulmaktadır. Böylesine astronomik rakamlarla alınan yazılımları 3 eksenli bir tezgahta yapılacak olan ve çok da karmaşık olmayan parçalar için kullanmak ne kadar mantıklıdır?

Türk Sanayicisini desteklemek amacıyla dünyanın en popüler CNC editor ve DNC yazılımı firması olan Cimco Software ürünlerinde %15 varan oranlarda indirim ve uygun ödeme koşulları sunuyoruz.
Bu tekliften faydalanmak için lütfen info@e-denko.com adresine bir mesaj gönderiniz.

* Cimco Calc2 yazılımı sayesinde basit operasyonlar için kendiniz G kodu yazabilir, simülasyonunu yapabilir, çarpma testini yapabilirsiniz.

* İsterseniz Calc2 özelliği sayesinde, 2 boyutlu olarak çizilmiş olan (AutoCAD vb. programlarda) resimleri aktararak üzerinde operasyonları gerçekleştirerek CNC kodlarını oluşturabilirsiniz. Ayrıca programın kendi içerisinde oldukça kullanışlı bir ara yüz ekranı sayesinde çizimlerinizi yapıp G kodlarını elde edebilirsiniz.

* Programda var olan ayrıca kendinizin de ilave edebileceği makrolar sayesinde standart olarak yaptığınız/yazdığınız operasyon kodlarını kısa yoldan hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz.

* Cimco DNC yazılımı ile elde ettiğiniz kodları ethernet, RS232 ve/veya kablosuz ağ sayesinde tezgaha aktarabilirsiniz.

ve daha yazabileceğim pek çok artı özelliklere 340$'dan başlayan fiyatlarla sahip olabileceksiniz.

 

*** Not: Cimco Software yazılımlarını web sitemizden ücretsiz olarak 30 günlük deneme sürümünü (full paket olarak)  indirip kullanabilirsiniz. Ayrıca eğitimle ilgili dokümanlar da web sitemizde mevcuttur.

 

Saygılarımızla

DenkoDizayn CAD/CAM/CAE Çözümleri
www.e-denko.com
info@e-denko.com

 


Not: Bu ilan, sektörden binlerce üyesi olan TurkCADCAM e-posta Grubu'nda da yayınlanmıştır.

         
     
TurkCADCAM.net > Türkiye'nin yeni ürün tasarım, geliştirme, CAD/CAM/CAE, CNC, kalıp ve imalat teknolojileri portalı
***** Sektörün profesyonel bilgi ve işbirliği platformu *****
© 2002-2017  Sinerji Yayıncılık, Tanıtım ve Danışmanlık Hizmetleri
Bu portaldaki içerik, ancak kaynak belirtilmesi ve izin alınması şartıyla yayınlanabilir.