Ana sayfa
         
     
 Sinerji Yayıncılık, Tanıtım ve Danışmanlık Hizmetleri:

TurkCADCAM.net Portalı ve TurkCADCAM E-Posta Grupları Sinerji Yayıncılık, Tanıtım ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından yayınlanmaktadır.

Türkiye'de, modern teknolojiler ve yöntemler kullanarak yeni ürün geliştirme ve imalat sektöründe çalışan firmalar arasındaki bilgi alışverişi, işbirliği ve sinerjiyi arttırmayı hedefleyen bu girişimler, aynı zamanda ürün ve hizmetlerini sektöre tanıtmak isteyen firmalar için de hedefe yönelik, prestijli ve etkin bir yayın ortamı sunmaktadır.

TurkCADCAM E-Posta Grubu* 8 Ekim 2000 tarihinde, Makine Müh. Erkut Neğiş tarafından kurulmuş ve Haziran 2001'de ilk üyelik davetlerine başlayarak aktif hale gelmiştir. TurkCADCAM E-Posta Grubu, sektörden yoğun ilgi görerek kısa sürede hızla büyümüş ve yüzlerce firmada çalışan binlerce üyeyi barındıran sektörel bir haberleşme platformu haline gelmiştir. Üyelerin gönderdiği memnuniyet, tebrik ve kutlama içerikli mesajlar TurkCADCAM Grubu'nun, hedefini yakalamakta çok başarılı olduğunu göstermektedir.

TurkCADCAM Grubu'nun faaliyete geçmesinden kısa bir süre sonra TurkCADCAM.net Portalı da yayına başlamıştır. Sektörün ilk ve en kapsamlı portalı olan TurkCADCAM.net sürekli ve istikrarlı bir şekilde artan ilgi sonucunda her ay 30.000'in üzerinde ziyaretçi çeker hale gelmiştir.

2005 yılında TurkCADCAM.net sektörel fuarlarda da yer almaya başlamıştır (Kalıp 2005 Fuarı).

TurkCADCAM.net Dergisi ilk sayısı (Ocak-Şubat 2006) ise sektörden büyük beğeni toplamıştır; Okur görüşleri de bunu tescilleyici mahiyettedir.

Mayıs 2006'dan itibaren portalımızda başlatılan Ticari Talepler bölümü, kısa sürede, tasarım ve imalat konusunda hizmet ve ürün talep edenlerle, bu talepleri karşılayabilecek seçkin firmaları buluşturan, Türkiye'nin ilk ve tek aktif online pazaryeri konumuna ulaşmıştır.

TurkCADCAM Ticari Talepler uygulaması, gelişmesine bağlı olarak Haziran 2007'de kendine özel bir internet alan adıyla, e-imalat.com adresinden yayına başlamıştır.

Ardından, Temmuz 2007'de, Türk imalatçılarının yurt dışından iş alabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla, e-imalat.com sitesinin İngilizce versiyonu, MfgTR.com adresinden yayına başlamıştır

Ağustos 2007'de, 2003 yılından bu yana artan oranda ilgi gören TurkCADCAM kariyer hizmetleri, kendine ait bir internet alan adı üzerinden, CADCAMkariyer.net ismiyle yayına başlamıştır.

Mayıs 2008'de TurkCADCAM.net Portalı ve TurkCADCAM Yahoo Grubu üyelerinin yardımlaşma ve işbirliğine katkıda bulunması amacıyla Facebook TurkCADCAM.net grubu kuruldu ve yoğun ilgi görerek üye sayısı hızla arttı. Aynı ay içinde "hızlı prototip ve imalat teknolojileri" konusunda global ölçekli (İngilizce dilinde) bir facebook grubu da kuruldu ve kısa sürede alanındaki en çok üyeye sahip facebook grubu haline geldi; Facebook Rapid Prototyping & Manufacturing

Ekim 2008'de ise birçok konuda detaylı ve yoğun bilgi alışverişine imkan sağlayacak TurkCADCAM.net Forumları faaliyete başlamış, aynı ay içinde XING platformu üzerinde de bir grubumuz açılmıştır; XING TurkCADCAM.net

Nisan 2009'da, TurkCADCAM.net Portalı'ndaki ilgiyle takip edilen Kuruluşlar sayfalarının daha gelişmiş, interaktif ve dinamik bir versiyonu olan TurkCADCAM.com CAD/CAM/CAE, CNC, kalıp, makine ve imalat sektörü tedarikçi firma rehberi yayına başlamıştır.

Sektörün büyümesine paralel olarak, TurkCADCAM.net de hizmetlerini geliştirip çeşitlendirerek sinerji oluşturmaya devam edecektir...

Saygılarımızla

Sinerji Yayıncılık, Tanıtım ve Danışmanlık Hizmetleri
İstanbul
bilgi@TurkCADCAM.net


 

Not: Sinerji Yayıncılık tarafından yürütülen e-posta grupları ve aktif üye sayıları aşağıda verilmiştir;

Grup / Sayfa
Aktif üye sayısı

Yahoo! / TurkCADCAM (grup)

5.000 +
Facebook / TurkCADCAM (sayfa) 12.000+
Facebook / TurkCADCAM (grup) 160 +
Linkedin / TurkCADCAM.net (grup) 490 +
Yahoo! / e-imalat (grup)
3.800 +
Facebook /
Rapid Prototyping & Manufacturing
(grup - İngilizce)
2.500 +

(Son güncelleme: Kasım 2017)

         
     
TurkCADCAM.net > Türkiye'nin yeni ürün tasarım, geliştirme, CAD/CAM/CAE, CNC, kalıp ve imalat teknolojileri portalı
***** Sektörün profesyonel bilgi ve işbirliği platformu *****
© 2002-2020  Sinerji Yayıncılık, Tanıtım ve Danışmanlık Hizmetleri
Bu portaldaki içerik, ancak kaynak belirtilmesi ve izin alınması şartıyla yayınlanabilir.